به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، در این اطلاعیه آمده است: استانداری آذربایجان شرقی در نظر دارد در راستای سیاست‌های احیای دریاچه ارومیه، اجرای طرح‌های فرهنگی، اجتماعی و ترویجی را از طریق فراخوان عمومی به مجریان ذی‌صلاح واگذار کند. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را در قالب محورهای سه‌گانه زیر به آدرس پست الکترونیکی irani483@yahoo.com یا اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی ارسال کنند.  

عنوان محور سقف اعتبار (میلیون ریال)
اجرای فعالیت­های آموزشی و فرهنگی برای بانوان و خانواده­ها در زمینه اهمیت آب، محیط­زیست و دریاچه ارومیه (اجرای آموزش­های عمومی و فعالیت­های فرهنگی) 1750
اقدامات و تمهیدات لازم برای پایداری و تثبیت وضعیت موجود دریاچه ارومیه (طرح پژوهشی) 1750
مستندسازی، اطلاع رسانی، آگاه­سازی و فرهنگ­سازی برای جامعه هدف- کشاورزان، دانش­آموزان و دهیاران- در راستای تاکید بر اقدامات لازم برای پایدارسازی وضعیت دریاچه ارومیه (مستند سازی) 1500

شرایط اختصاصی برای ارائه طرح:

  1. فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی پیشنهادی در قالب محورهای مورد اشاره باید در اساسنامه متقاضی صراحتاً قید شده باشد.
  2. متقاضیان باید دارای تیم‌­های تخصصی، سازمان­کار، رزومه­ کاری مرتبط با محورهای مذکور و تجربیات مرتبط با موضوع بوده و مستندات مربوطه پیوست طرح باشند.

شرایط عمومی برای ارائه طرح ها :

  • موضوعی
  • متمرکز و پایلوتی
  • عینی و خروجی اجرایی
  • مشخص شدن خروجی­های کمی بعد از اتمام طرح 
  • معین نمودن مدت زمان لازم برای اجرای طرح­­

 (بازه زمانی برای ارسال و تحویل طرح­ها :تا 1399.04.15)

 

توضیحات تکمیلی :

  • ­­طرح‌های ارائه شده بعد از بررسی و ارزیابی توسط گروه تخصصی و فنی جهت انعقاد قرارداد به استانداری آذربایجان­شرقی معرفی خواهند شد. طرح های فاقد شرایط مذکور، ارزیابی نخواهند شد.
  • کارفرما در انتخاب هر یک از پیشنهادها مختار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 35291563 تماس حاصل نمایید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: