به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی،علیرضا بایرام زاده در این خصوص اظهار کرد: با توجه به این‌که رزرو مراکز اقامتی به‌صورت الکترونیکی تنها از سایت‌های معتبر امکان‌پذیر است، لذا هم‌وطنان محترم باید از اعتبار وب‌سایت مراجعه شده اطمینان یافته و سپس اقدام به رزرو اقامتگاه کنند.

وی ادامه داد: به دنبال بررسی‌های انجام‌گرفته توسط معاونت گردشگری، ۱۸ وب‌سایت غیرمجاز که اقدام به معرفی مراکز اقامتی غیرمجاز نیز کرده‌اند، شناسایی و پرونده آن‌ها برای پیگیری مراحل قانونی در حال انجام است.

وی با اشاره به این‌که رزرو مراکز اقامتی تنها از وب‌سایت‌های معتبر و تأییدشده امکان‌پذیر است، گفت: براساس قانون رزرو مراکز اقامتی تنها از وب‌سایت‌هایی امکان‌پذیر و قابل پیگیری است که دارای نشان «اینماد» باشند، در غیر این صورت فعالیت وب‌سایت‌ها غیرقانونی خواهد بود و در صورت پیشامد هرگونه مشکل برای گردشگران از طرف مراکز اقامتی تأیید نشده، مسئولیت بر عهده افراد خاطی خواهد بود.

بایرام زاده گفت: هم‌وطنان محترم در صورت مشاهده فعالیت وب‌سایت‌های غیرمجاز و معرفی مراکز اقامتی غیرمجاز می‌توانند با معاونت گردشگری استان به شماره 35546041 تماس حاصل کرده و یا به‌صورت حضوری به آدرس تبریز، میدان ساعت، کوی مقصودیه، پشت عمارت شهرداری، خانه تاریخی حیدرزاده مراجعه و مراتب را گزارش دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: