به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، صمد عزیزی در جلسه مشترک ستاد انتخابات و هیأت نظارت بر انتخابات استان، با اشاره به اینکه تنها افرادی که در مرحله اول انتخابات در حوزه انتخابیه میانه رأی داده‌اند یا اصلاً در انتخابات شرکت نکرده‌اند، می‌توانند در مرحله دوم شرکت کنند، افزود: بر این اساس، میزان مراجعه افراد به شعب اخذ رأی قابل پیش‌بینی است و مسئولان شعب باید تمهیدات لازم برای رعایت موازین بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را اتخاذ کنند.

وی افزود: تبلیغات، حق نامزدهای انتخابات است و در عین حال که باید فضا برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی فراهم شود، حفظ سلامت مردم نیز باید مورد توجه نامزدها و هواداران آنها قرار گیرد.

عزیزی همچنین بر تعامل هیأت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات تأکید و ابراز امیدواری کرد نتیجه این تعامل، برگزاری انتخاباتی سالم و قانون‌مند باشد.

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان میانه هم در ارتباط تصویری با این جلسه، گزارشی از اقدامات انجام‌شده برای برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان ارائه کرد.

محمدرضا مشایخی با بیان اینکه اعضای شعب اخذ رأی مشخص شده و طبق مجوز قانون، شعب با حداقل اعضا تشکیل می‌شود، افزود: همه دستگاه‌های شهرستان برای برگزاری این انتخابات آماده هستند و مشکل خاصی پیش‌بینی نمی‌شود.

اعضای ستاد انتخابات استان نیز در این جلسه دیدگاه‌های خود را درخصوص برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه میانه بیان کردند.

گفتنی است مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، روز جمعه 21 شهریور همزمان با 10 حوزه انتخابیه دیگر در حوزه انتخابیه میانه نیز برگزار می‌شود و با برگزاری این انتخابات، تکلیف تنها کرسی باقی‌مانده استان آذربایجان شرقی در مجلس مشخص خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: