به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی در دیدار مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت اطلس ایرانیان با وی، افزود: محدودیت منابع مالی، ضرورت مولدسازی سرمایه‌های منجمد را دوچندان می‌کند و انتظار داریم که دستگاه‌های مسئول و بخش خصوصی در این زمینه تلاش‌های موثر داشته باشند.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: تلاش برای جذب سرمایه‌گذاری‌ داخلی و خارجی در استان یک ضرورت است و باید تمامی نهادهای مسئول، همکاری های لازم در این زمینه را داشته باشند.

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بسیاری از مردم استان در شهرهای مختلف کشور، سرمایه گذاری‌های بسیار شاخصی انجام داده‌اند که از تمامی آنها برای سرمایه‌گذاری در استان دعوت می‌کنم.

وی همچنین از شرکت اطلس ایرانیان برای سرمایه گذاری در طرح‌ها و پروژه‌های مختلف استان دعوت کرد و ادامه داد: امیدواریم در همکاری مشترک با این شرکت، عام المنفعه بودن و تلاش برای تقویت موضوعات مختلف اجتماعی نیز مورد توجه قرار گیرد.

عبادالله فتح اللهی، مدیرعامل شرکت اطلس ایرانیان هم در این دیدار از آمادگی این شرکت برای سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی خبر داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: