به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، ثبت نام دومین مرحله از اجرای کارگاه‌های آنلاین ویژه کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی در عناوین و موضوعات متنوع فرهنگی هنری و ادبی، تا نوزدهم مهر ماه جاری ادامه دارد.

مهارت‌های مثبت اندیشی و پرورش خلاقیت، اوریگامی، نوشتن خلاق، فن‌بیان در قصه‌گوئی، کاردستی و کلاژ، داستان‌نویسی، موسیقی ارف، نجوم، خوشنویسی، شعرسرایی و نقاشی از جمله عناوین این کارگاه‌ها هستند که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت kpf.ir ثبت نام و به صورت آنلاین در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

این کارگاه‌ها به صورت تخصصی و به تفکیک گروه‌های سنی از ۴ تا ۱۷ سال برگزار خواهد شد. پیش از این در فصل تابستان، نخستین تجربه کارگاه‌های برخط فرهنگی هنری با استقبال کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی و خانواده‌های آنان با موفقیت به مرحله اجرا درآمده است.

این کارگاه‌ها با هدف مراقبت بیش از پیش از کودکان و نوجوانان در مقابل ویروس کرونا و نیز نظارت بر فعالیت و حضور کودکان و نوجوانان و تولید و ارائه محتوای مناسب فرهنگی هنری در فضای مجازی، برگزار می‌شود.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی ۲۹ مرکز ثابت و سیار سطح استان دارد و از این نظر در رتبه های ۲۰ به بالای کشور جا می گیرد.

تا پیش از شیوع کرونا، سالانه بیش از ۲۰۰ هزار کودک و نوجوانان از برنامه های متنوع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی بهره مند می شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: