به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، علی بینش با اعلام این مطلب اظهار کرد: برنامه‌های بزرگداشت هفته ملی کودک به جهت تقارن با اربعین سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با تاکید بر آموزه‌های عاشورایی برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌که کودکان به عنوان صاحبان اصلی فردای میهن اسلامی، آینده سازان کشورمان هستند، شعار امسال هفته ملی کودک را "آینده را باید ساخت" عنوان کرد.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونائی و لزوم مراقبت از کودکان و پیشگیری از ابتلای آنان به ویروس کرونا، برنامه‌های امسال هفته ملی کودک اغلب در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اجرا خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، افزایش توجه بزرگسالان به رعایت حقوق کودکان مهم‌ترین هدف برنامه‌های بزرگداشت هفته ملی کودک است.

وی، دیدار جمعی از کودکان با مسئولان استان و شهرستان، تجدید بیعت آینده سازان میهن اسلامی با آرمان‌های بلند شهدای والامقام، برپایی کارگاه‌های هنری و ادبی به صورت مجازی و با محوریت آموزه‌های عاشورائی برای کودکان، پخش رایگان فیلم‌های جذاب به صورت روزانه و از طریق سایت kpf.ir و تجلیل از کودکان برگزیده در مهرواره فرهنگی هنری "آب" با مشارکت شرکت آب منطقه‌ای استان را از جمله برنامه‌هایی عنوان کرد که همزمان با هفته ملی کودک اجرا خواهد شد.

ویژه برنامه‌های هفته ملی کودک از ۱۲ الی ۱۷ مهرماه سال جاری با شعار "آینده را باید ساخت" همزمان با سراسر کشور و در استان برگزار خواهد شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: