به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، سیدضیا الدین شجاعی برهان در نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمان‌ها و بخش‌های اقتصادی تابعه وزارت در آذربایجان شرقی، با بیان اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه شفافیت، اظهار کرد: تعهدات مقام عالی وزارت در حوزه‌ی جوان گرایی، توجه به حقوق سالمندان، بازنشستگان، بهزیستی، صندوق‌های بازنشستگی، بیمه روستاییان، کشاورزان، عشایر و سایر بخش‌ها تحقق پیدا کرده است.

وی افزود: هم اکنون شاید تحولات بزرگی در حوزه‌ی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، سازمان بهزیستی، بازنشستگی و شرکت‌های شستا در کشور هستیم.

مشاور عالی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر لزوم هم افزایی برای تحقق برنامه‌های راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: نشست شورای هماهنگی می‌تواند در ارتقای تعاملات بین دستگاهی و هم افزایی، ظرفیت‌های بالایی را در حوزه‌ی خدمت رسانی ایجاد کند.

 وی با اشاره به تلاش‌های انجام شده از سوی معاونت امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت، افزود: با تلاش‌های بی‌وقفه معاونت امور مجلس‌،‌ حقوقی و استان‌های وزارت شاهد تحولات ویژه در ارتباط با نمایندگان واقدامات ارزشمندی از سوی استان‌ها هستیم.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: