شناسایی و واگذاری زمین به شرکت های دانش بنیان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی از اعلام آمادگی برای واگذاری زمین صنعتی به شرکت های دانش بنیان در شهرکهای صنعتی بعثت و اسکو در راستای تحقق شعار سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، سید مرتضی نیرومند اسکویی در جمع خبرنگاران از واگذاری زمین صنعتی به شرکتهای دانش بنیان خبر داد و گفت : شرکت شهرکهای صنعتی استان با حمایت هاى مشاور فناورى و نوآورى استاندار آذربایجان شرقى در نظر دارد نسبت به واگذاری زمین به شرکت های دانش بنیان درشهرک های صنعتی اسکو و بعثت اقدام نماید.

وی افزود : با توجه به دستورالعمل بهره برداری از زمین اعیانی و تاسیسات شهرک ها و نواحی صنعتی، صنفی و فناوری در سال ۱۴۰۱ مشوق های در نظر گرفته شده برای شرکت های دانش بنیان می توان به جمعاً تا سقف ۱۰ درصد در کل مبلغ می توان اشاره کرد.

نیرومند اسکویی با اشاره به مصوبه جلسه هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران درباره بسته حمایتی از واحدهای دانش بنیان و صنایع پیشرفته گفت : در حمایت از فعالیتهای دانش بنیان  و فناورانه برای اراضی با مساحت بیش از 3هزار مترمربع 10 درصد نقدی و اقساط 48 ماهه با تنفس 6 ماهه در پرداخت اقساط و با مساحت کمتر از 3هزار مترمربع 10 درصد نقدی و اقساط 42 ماهه با تنفس 6 ماهه در پرداخت اقساط در نظر گرفته شده است

انتهای پیام

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار آذربایجان شرقی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار آذربایجان شرقی

    اخبار برگزیده