اهتمام شهرداری تبریز برای احداث ۲۵ بازارچه محلی

اهتمام شهرداری تبریز برای احداث ۲۵ بازارچه محلی

سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز گفت: شهر تبریز با توجه به وسعت و جمعیت آن نیاز به ۴۵ بازارچه دارد و افق سال آینده سازمان میادین احداث ۲۵ بازارچه محلی است.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، مهدی کیانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: علاوه بر حضور ناظر مقیم بازارچه، نظارت بر بازارچه‌های محلی را در سال آتی هوشمند می‌کنیم.

وی افزود: قیمت‌گذاری در بازارچه‌های تحت پوشش سازمان و اثرگذاری آن در دیگر بازارچه‌ها در سال آتی در دستور کار سازمان میادین خواهد بود.

کیانی با اشاره به فعالیت نمایشگاه‌های نوروزی خاطرنشان کرد: در تمام نمایشگاه‌های نوروزی توزیع میوه و تره‌بار، گوشت، پروتئین و حبوبات انجام شده و علاوه و بر سیب و پرتقال، یک‌هزار تن میوه مختلف در سطح شهر با قیمت متفاوت عرضه خواهد شد.

سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز با اشاره به آخرین وضعیت میدان شهریار نیز گفت: میدان میوه و تره‌بار شهریار پروژه‌ای مشارکتی بوده و ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی یادآور شد: فاز اول این میدان تا پایان سال آتی به بهره‌برداری رسیده و با افتتاح آن شاهد کاهش تردد دو هزار خودرو به سمت میدان بزرگ میوه و تره‌بار خواهیم بود.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار آذربایجان شرقی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار آذربایجان شرقی

    اخبار برگزیده