تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در آستانه دیدار با پرسپولیس تهران با جدیت دنبال می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، سرخپوشان تبریزی که از غلبه بر صبای قم و صعود به مرحله بعدی رقابت های جام حذفی صاحب انگیزه موفقیت های بیشتر شده اند، امروز نیز تمرینات خود را پشت سر گذاشتند.

در تمرین امروز تراکتورسازان که در زمین اختصاصی این تیم برگزار شد، آنچه که مشهود بود انگیزه مضاعف برای رویاروئی با پرسپولیس برای کسب پیروزی شیرین خانگی بود.

در این میان تونی اولیویرا با حواس جمع مشغول کار اجرا و نظارت بر تمرینات گروهی بازیکنانش بود و نکته حائز اهمیت دیگر اینکه سنگربانان تراکتورسازی نیز با وجود رقابت، روز شادابی را سپری کردند و آمادگی خود را به رخ کشیدند.

برنامه های ویژه مربیان تراکتورسازی که مشتمل بر اهداف تهاجمی و توپسازی در فاز حمله و حفظ توپ بود در جریان این تمرینات اجرائی شد.

لازم به ذکر است دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران از کادر رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران روز جمعه آینده به میزبانی تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام ( ره ) تبریز برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری تمرین تراکتورسازی گزارش تصویری تمرین تراکتورسازی گزارش تصویری تمرین تراکتورسازی گزارش تصویری تمرین تراکتورسازی گزارش تصویری تمرین تراکتورسازی گزارش تصویری تمرین تراکتورسازی گزارش تصویری تمرین تراکتورسازی