رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از پرداخت یارانه صادرات سیب زمینی به تجار و بازرگانان استان آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، کریم مهری افزود: پیرو دستورالعمل پرداخت یارانه صادراتی سیب زمینی به تاریخ 30 آذرماه سال گذشته قائم مقام وزیر جهادکشاورزی در امور بازرگانی و صنایع کشاورزی و در راستای برنامه ریزی منسجم جهت پرداخت یارانه تخصیصی تکمیلی به صادرکنندگان سیب زمینی به ازای هر کیلو گرم 1500 ریال، شایسته است تجار و بازرگانان در اسرع وقت با حضور در سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی و تکمیل فرم های ویژه نسبت به دریافت یارانه صادراتی سیب زمینی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه پرداخت یارانه سیب زمینی در این مرحله برای صادرکنندکانی می باشد که در بازه زمانی 08/07/94 لغایت 30/09/94 اقدام به صادرات سیب زمینی نموده باشند، ادامه داد: میزان صادرات بایستی مستند به اسناد مثبته مورد قبول از قبیل اسناد گمرکی باشد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان با بیان اینکه پرداخت یارانه 150 تومان صادرات سیب‌زمینی به تجار و بازرگانان یکی از حمایت‌های دولت یازدهم از تجار در زمینه صادرات محصولات کشاورزی است، افزود: با توجه به ضرب الاجل تعیین شده شایسته است دستگاه های ذیربط در اسرع وقت لیست صادر کنندگان سیب زمینی را به همراه میزان صادرات جهت انجام اقدامات بعدی به مدیریت تنظیم بازار و نهاده های کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان اعلام کنند.

وی از همه تجار و بازرگانان خواست از طریق مدیریت تنظیم بازار و نهاده های کشاورزی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی نسبت به ارائه و تکمیل مدارک جهت دریافت یارانه صادراتی سیب زمینی خود اقدام کنند.