ماشین سازان موفق شدند کاپیتان تیم ملی ایران را نیز به عضویت خود در بیاورند تا تبریزی های تازه لیگ برتری شده با خریدهای خود نشان از تیمی هیجان انگیز برای لیگ شانزدهم داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، پس از اینکه ماشین سازی توانست با مربی بومی اش به لیگ برتر راه یابد، انتظارات فوتبالدوستان برای دیدن بازی های دومین تیم پرهوادار تبریزی در لیگ برتر تشدید شد.

ماشین سازی که یکی از تیم های پرهوادار و قدیمی فوتبال ایران محسوب می شود پا به لیگ برتر و پیش از آن بازار نقل و انتقالات گذاشت و توانست قبل از آغاز بازی های خود در لیگ شانزدهم، مهره های اسمی و سرشناسی را جذب تیم کند تا پیام مهمی به فوتبالی ها برساند، آنها گویا هدفی بالاتر از ماندن در لیگ دارند و به همین دلیل بازیکنان تاثیرگذاری را به این تیم آوردند.

آندرانیک تیموریان، پیام صادقیان، حبیب گردانی، جلال رافخایی، سعید دقیقی، بهمن کامل، سامان نریمان جهان، احمد کامدار، ادسون هنریکه و تیاگو سانتوس بازیکنانی هستند که در لیگ شانزدهم پیراهن ماشین سازی را به تن می کنند و تنها جای خالی این تیم مربوط به پست دروازه بانی است که با جذب یک گلر خوب ( احتمالا خارجی ) پرونده این تیم در بازار نقل و انتقالات بسته خواهد شد.

لازم به ذکر است ماشین سازان هم اکنون در گرجستان به سر می برند تا اردوی پیش فصل خود را به همراه چند بازی تدارکاتی پشت سر بگذارند.