با حضور مسوولان؛

هتل پنج ستاره کایا لاله پارک تبریز افتتاح شد

پولاد گفت: این هتل، بهترین استانداردهای بین‌المللی روز دنیا را داراست و با داشتن 220 اتاق و 520 تخت خواب در 17 طبقه آماده ارائه خدمات به تمامی هموطنان و گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.

هتل پنج ستاره کایا لاله پارک تبریز به دست معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن بازدید از مجتمع تجاری- تفریحی لاله پارک تبریز، هتل کایا لاله پارک را نیز افتتاح کرد.

علی پولاد، رییس هیئت مدیره شرکت لاله‌پارک در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های ارزنده مدیران سابق استان، در خصوص تشویق به امر سرمایه‌گذاری و احداث این مجتمع تجاری تفریحی، گفت: افتخار می‌کنم که بگویم هتل لاله پارک تبریز تنها هتل در کشور است که حتی یک سانتی متر فضای پرت ندارد.

وی افزود: این مجموعه در طول هشت سال و در مساحتی به زیربنای 100 هزار مترمربع و در دو فاز احداث شده است.

رییس هیئت مدیره شرکت لاله‌پارک ادامه داد: در بهمن ماه سال 91 فاز اول این مجموعه افتتاح شد و امروز فاز دوم لاله پارک تبریز با عنوان هتل بین‌المللی لاله به دست معاون رییس جمهور افتتاح می‌شود.

وی اظهار کرد: این هتل، بهترین استانداردهای بین‌المللی روز دنیا را داراست و با داشتن 220 اتاق و 520 تخت خواب در 17 طبقه آماده ارائه خدمات به تمامی هموطنان و گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.

به گفته پولاد، میزان سرمایه هزینه شده برای احداث این مجموعه، 400 میلیارد تومان می‌باشد که با افتتاح آن برگ زرین دیگری به اوراق درخشان تبریز اضافه شد.

وی خاطرنشان کرد: این مجموعه، باعث ایجاد اشتغال مستقیم برای 1500 نفر و اشتغال غیر مستقیم برای 5000 نفر شده است.

پولاد تصریح کرد: میزان مراجعه به لاله پارک تبریز روز به روز افزایش می‌یابد و خوشبختانه ما شاهد بازدید شش میلیون نفر در سال از این مجتمع تفریحی، تجاری و خدماتی می‌باشیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود با بیان این‌که تبریز لایق بهترین‌هاست، از زحمات سبحان‌الهی، استاندار اسبق آذربایجان‌شرقی و بیگی استاندار سابق آذربایجان‌شرقی در زمان احداث لاله پارک قدردانی کرد.

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار آذربایجان شرقی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار آذربایجان شرقی

    اخبار برگزیده