مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از آغاز ارائه خدمات رایگان تبریزگردی به میهمانان و گردشگران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، شمس الله فیروزیان با اعلام این خبر افزود: خوشبختانه براساس سازمان دهی وبرنامه ریزیهای انجام یافته امسال نیز طبق سنوات قبلی، ارائه خدمات رایگان تبریزگردی به مسافرین و گردشگران،  در تابستان به بهترین نحو مطلوب آغاز شد.

فیروزیان تصریح کرد: طبق تجربیات سالهای گذشته اجرای طرح اتوبوسهای تبریزگردی  بصورت رایگان که با استقبال گسترده و رضایتمندی صددرصدی  مسافران ، میهمانان ، گردشگران و حتی شهروندان تبریزی از خدمات این سامانه گردشگری مواجه شد و امسال نیز برای بازدید میهمانان گرامی از مراکز تفریحی و تاریخی شهر تبریز اتوبوسهای واحدگشت با آمادگی کامل پذیرای این عزیزان  خواهیم بود. 

وی افزود: توجه به مقوله گردشگری و استفاده از پتانسیل های موجود ، بهره گیری  از نوآوریها و خلاقیتها در افزایش ظرفیت توریست و گردشگر با نگاه ویژه نسبت به افق 2018 که کلانشهرتبریز بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی انتخاب شده است میتواندتاثیر خوب و بسزایی در توسعه واقتصاد شهررا بدنبال داشته باشد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز در پایان اظهار داشت: اتوبوسرانی کلانشهر تبریز جزء اولین و پیشرو ترین ها، در خدمات رسانی و خلق ایده های نو در حوزه حمل ونقل عمومی بویژه درحوزه صنعت گردشگری می باشد.