روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز موفق به کسب سه رتبه برتر در یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، این شرکت توانست رتبه اول بخش برنامه انتشاراتی و بخش گزارش و همچنین رتبه دوم بخش تیزر را در سطح استانی این جشنواره به دست آورد.

در این دوره از جشنواره که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار شد، بالغ بر 100 سازمان با ارائه بیش از 1500 اثر در حوزه نشر مکتوب و مجازی شرکت کردند که آثار ارائه شده توسط هیئت داوران ارزیابی شد.

این گزارش می افزاید؛ یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی تیرماه سال جاری با اهدای جوایز به روابط عمومی‌های برتر به کار خود پایان داد. این جشنواره با همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی در مرکز همایش های بین المللی المپیک برگزار شد.

آثار ارسالی از سازمان ها به این جشنواره در 17 بخش رقابتی بود که در پایان از رتبه های برتر با اهدا لوح و تندیس جشنواره تجلیل شد.

لازم به ذکر است برنامه انتشاراتی روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز در دو دوره گذشته این جشنواره نیز توانسته بود رتبه برتر را از آن خود سازد.