در راستای ممیزی یکپارچه و جامع صنعت برق کشور، برنامه ممیزی شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی به مدت دوروز انجام گرفت.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، این ممیزی به صورت فشرده در 28 محور با حضور تیم 28 نفره اعزامی از توانیر به سرپرستی سیداعتضاد مقیمی، مدیرکل نظارت بر توزیع شرکت توانیر انجام گرفت.

در مراسم اختتامیه این ممیزی ابتدا یوسف سرافراز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی به سرپرست و اعضای تیم ممیزی و با قدردانی از تلاش های تک تک همکاران خود در اجرای روند این ممیزی اظهار امیدواری کرد که بتوانند از دانش و تجربیات تیم ممیزی که متشکل از افراد برجسته و خوشنام صنعت برق کشور از 13 استان مختلف می باشد، در جهت بهبود فرآیندهای شرکت بهره مند شوند.

وی تسریع در رفع برخی نکات قابل بهبود و تداوم مطلوبتر نقاط قوت و برجسته را برای همکاران خود مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان ساخت: این ممیزی ها در راستای بهبود کارها و اثر بخشی امور نقش ممتاز و بی بدیلی دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی با تاکید براینکه بخش توزیع ویترین صنعت برق کشور در مقابل مردم است، تصریح کرد: در شرکت ما علیرغم کمبود منابع، بحث صداقت و اخلاق حرفه ای دارای اهمیت بسیار بالایی است و نباید مشکلی بر مشکلات مراجعین بیفزاییم  تکریم ارباب رجوع، رعایت ادب، منطقی بودن و پاسخگویی به موقع همواره در این شرکت به دقت مورد توجه قرار گرفته است.

سرافراز همچنین با بیان اینکه با کار و همت مضاعف سعی خواهیم کرد در سریع ترین زمان ممکن نقاط قابل بهبود و در صورت وجود، مغایرت ها را رفع کنیم، اظهار داشت:اگر وضعیت فعلی در سازمان خوب هم باشد و مسئولان و کارکنان آن راضی به آن وضعیت باشند، نشانگر این است که در آن سازمان امید  نیست.

وی، صداقت، تعهد و تلاش و تخصص را لازمه یک مسئول دانست و در نهایت برخی افتخارات کسب شده شرکت طی سه سال اخیر را نیز برای حاضرین تشریح کرد.

در این جلسه همچنین مقیمی، سرپرست تیم ممیزی، شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی را به عنوان یکی از شرکت های خوب توزیع برق کشور قلمداد و این شرکت را با توجه به فعالیت های بسیار خوب، دارای زمینه و استعداد و توانمندی بالاتر عنوان کرد.

وی افزود: به اعتقاد تک تک همکارانم در تیم ممیزی، نظم و انضباط، روحیه تلاش و غیرت کاری و در نهایت صداقت کامل در تک تک کارکنان این شرکت حکمفرماست و اینگونه سلامتی در سازمان امتیاز بسیار مهمی است.

مقیمی همچنین نگاه ویژه مدیرعامل به ارتباطات خارج از سازمان، مستند سازی وقایع و عملکردها، دادن اختیارات به مدیران و ... را از دیگر امتیازات این شرکت  قلمداد کرد.

 

خبرنگار: اسد فلاح

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: