به گزارش خبرنگار برنا در آذربایجان شرقی، سردار غلام عسکر کریمیان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در حال حاضر در کشور بیش از هر چیز به وحدت و انسجام نیاز داریم و وقتی اصل نظام مطرح است مردم و مسئولان همه یکدست انجام وظیفه کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر با دو نوع چالش درونی و بیرونی روبرو هستیم خاطرنشان کرد: دشمنان داخلی و خارجی هرگز جرات نگاه چپ به کشور را نخواهند داشت، مگر اینکه دشمنان خارجی از داخل کشور علائمی دریافت کنند.

کریمیان، توجه به اقتصاد در کشور را ضروریتی انکار ناپذیر دانست و گفت: با توجه به امکانات و ظرفیت های داخلی می توان با مدیریت های درست به اهداف تعیین شده رسید تا برای تامین نیازهای خود دست به سوی بیگانگان دراز نکنیم.

وی، رهنمودهای مقام معظم رهبری را نقشه راه انقلاب اسلامی در عرصه های گوناگون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بیان کرد و یادآور شد: اگر به این توصیه ها و رهنمودهای داهیانه کم توجهی شود بدون تردید مدیریت کشور دچار مشکل خواهد شد.

کریمیان با اشاره به فرموده مقام رهبری مبنی بر اینکه 'هم اکنون ما در میدان جنگ هستیم و اگر بخوابیم با لگد دشمنان بیدار می شویم' ، گفت: در حال حاضر نظام جمهوری اسلامی در حوزه های فرهنگی با جنگ تمام عیار نرم با نظام سلطه مواجه است که در این میدان نبرد اگر هوشیاری به خرج ندهیم دچار خسران های بسیار زیان بازی خواهیم شد.