به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، هادی یوسف‌زاده تصریح کرد: جلب رضایتمندی خانواده‌ها و افزایش کیفی فعالیت‌ها و پایدارسازی اعضا مهمترین هدف کانون است و امیدواریم روز به روز شاهد تحقق این اهداف باشیم.

وی با بیان اینکه اعتماد و اطمینان خانواده ها به این مجتمع و ارائه فعالیت هایی که به پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان کمک می کند، افزود: این امر باعث شده تا مخاطبین این نهاد فرهنگی در شهر رو به افزایش باشد.

یوسف زاده همچنین با اشاره به فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: موفقیت در فعالیت های فرهنگی نیازمند مشارکت خانواده و والدین است، اگر خانواده با نظام فرهنگی و تربیتی همراهی نکند، تربیت و پرورش بهینه شکل نخواهد گرفت.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: نکته ای که باید به آن اشاره شود، اهمیت وجود ابزارهای پرورشی و تربیتی کودکان به عنوان بازوان کمکی برای خانواده های می باشد که شکر خدا این امکان در کانون پرورشی فراهم است و خانواده ها می توانند با از این امکانات به نحو احسن استفاده کنند.

یوسف زاده اضافه نمود: با توجه به اینکه امروزه درصد بالایی از مادران شاغل هستند، نقش وجود این گونه خدمات برای کودکان پررنگ تر می شود.

گفتنی است بازدید از کتابخانه‌های کودک و نوجوان، بخش‌های نجوم، انیمیشن و کارگاه‌های سفال و نقاشی، دیدار و گفتگو با والدین و اعضای حاضر در این کارگاه‌ها از دیگر برنامه‌های این بازدید بود.

در پایان زهرا صفرپور مربی مسئول مجتمع کانون تبریز نیز گزارشی از اقدامات و و برنامه‌های این مرکز فرهنگی هنری ارائه و از استقبال گسترده خانواده‌ها برای ثبت نام فرزندانشان در کارگاه‌های تابستانی خبر داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: