به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی ، سرهنگ" ناصر میکائیلی" در تشریح خبر فوق گفت : درسایه همکاری سازمانها و نهاد های مرتبط با امر ترافیک و استعانت از خداوند منان در بین استان های کشور ، رتبه اول را در کاهش کشته های سوانح رانندگی در طرح نوروزی سال 1396 به پلیس راهور استان اختصاص یافت .

وی خاطر نشان کرد : با تلاش و مجاهدت کرکنان پلیس راهور و حمایت های بی دریغ سلسله مراتب فرماندهی در سوانح رانندگی طرح نوروزی سال 1396 ، بیش از 66 درصد نسبت به سال 1395 شاهد کاهش حوادث و سوانح رانندگی بودیم .

این مقام انتظامی اظهار داشت : پلیس راهور استان ضمن تلاش شبانه روزی عوامل و با اجرای تدابیر سردار فرماندهی انتظامی استان ، طرح های مختلفی از جمله افزایش و هدفمند کردن گشت های پلیس راهور و نیز تشدید برخورد با تخلفات ،علی الخصوص تخلفات حادثه ساز، آموزش و فرهنگ ترافیک و تعامل همکاری با نهاد ها و سازمان های موثر در امر ترافیک توانست به این مهم دست یابیم.

رئیس پلیس راهور استان در پایان ضمن آرزوی توفیق برای همه همکاران پلیس راهور، از شهروندان قانونمند و تعامل و همکاری سازنده تمامی سازمان ها و نهاد ها ، که در امر کاهش تصادفات دخیل بودند ، تقدیر و تشکر کرد.