به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، علی جهانگیری در حاشیه جلسه تبیین سیاست‌های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از واحدهای صنعتی اظهار کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر دولت در حال تدوین و اعمال سیاست‌های جدید در بخش‌های اقتصادی است باید مدیران ارشد اقتصادی ارتباط بیشتری با فعالان اصلی اقتصاد و تولیدکنندگان داشته باشند تا از نزدیک در جریان روند کار قرار گیرند.

او همچنین با اشاره به ابلاغ بسته جدید ارزی اظهار کرد: بدون شک بسته‌های حمایتی دیگری نیز درراه است و مدیران ملی با تعامل بیشتر با بدنه تولید و صنعت در بخش خصوصی خواهند توانست به اهداف اصلی این بسته حمایتی دست یابند.

او از ادامه برگزاری این‌چنین جلساتی در طی روزهای آتی خبر داد و گفت: طبق پیگیری‌های به‌عمل‌آمده مقررشده است معاون بانک مرکزی و مدیران ارشد بانک ملی در استان حضور یافته و در بخش مالی نیز به‌صورت رودررو مسائل بررسی و نسبت به رفع آن‌ها اقدامات موردنیاز انجام شود.

جهانگیری خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز جلسه‌ای سه‌ساعته با حضور دکتر نجفی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و تعداد کثیری از فعالان صنعتی و تولیدکنندگان استان برگزار و مشکلات و راه‌حل‌های ممکن مورد بررسی قرار گرفت و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد گشایش‌هایی در بخش اقتصاد باشیم.