به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، آیین افتتاح نمایش "زندگی یک رویاست" با حضور اصحاب رسانه، پیشکسوتان و هنرمندان عرصه تئاتر تبریز  در سالن استاد صادقی تئاتر شهر برگزار شد.

امیر رضا رنجبران کارگردان نمایش "زندگی یک رویاست" در این مراسم ضمن خوش امدگویی به حضار عنوان کرد: کار کارگردانی همان طور که در این اثر تجربه کردم چیزی نیست که از دور به این حرفه نگریسته می شود بلکه مشقت های بسیاری را با خود همراه دارد.

وی ادامه داد: حضور پررنگ مردم به ویژه اساتید و پیشکسوتان تئاتر که راه های دشوار این هنر را در استان برای نسل جوان هموار کرده اند نوعی دلگرمی بود من در کنار این بزرگان قوت قلب گرفتیم.

این کارگردان جوان تبریزی ابراز کرد: این اثر ماحصل 7 ماه تلاش و سختی گروه بوده که در هر فصل از سال مشکلات متفاوتی را تحمل کرده ایم تا اینک به صحنه برسیم.

رنجبران گفت: طبیعتا اجرای اول هر نمایشی کاستی هایی را با خود به دنبال دارد ولی این قابل توجیه نیست، مخاطبان روز اول نمایش کاستی ها را بر ما ببخشند و امیدواریم که از این اثر خوشتان آمده و ما را در راستای تبلیغ حمایت کنید.

محمد اردوبادی، هنرمند مطرح تئاتر تبریز، نیز در آیین افتتاح نمایش زندگی یک رویاست اظهار کرد: باعث افتخار است که تبریزی ام و در این شهر فعالیت تئاتری خود را شروع کرده و ادامه داده ام.

وی گفت: حضور پر شور جوانان و فعالیت آنها بسیار با ارزش است که برای تئاتر استان زحمت می کشند تا همواره این هنر در صحنه بماند.

گفتنی است نمایش ”زندگی یک رویاست” به کارگردانی امیررضا رنجبران از ۲۰ خرداد ماه ساعت 19 در سالن استاد صادقی تئاتر شهر تبریز به صحنه می رود.