به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، علیار راستگو در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان آیت الله طالقانی تبریز، افزود: حضور نمایندگانی قوی و متخصص در قوه مقننه موجب می‌شود مسائل و مشکلات به صورت تخصصی‌تر و به راحتی حل شوند.

 

وی اعلام کرد: ستاد انتخابات آذربایجان شرقی تشکیل و جلساتی با فرمانداران استان برگزار شده و با گرو های مرجع و احزاب نیز نشست‌هایی در راستای فعالیت بیشتر احزاب و جریانات سیاسی خواهیم داشت.

 

راستگو اظهار داشت: برگزاری انتخابات باشکوه و سالم بسیار مهم است و ستاد انتخابات استان با تمام توان در این راستا تلاش می‌کند.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان نیز گفت: امروزه بحث بهداشت و سلامت در دنیا یک وظیفه حاکمیتی است و در کشور ما نیز اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده است.

 

وی گفت: در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بخش سلامت شد و اقدامات بسیار خوبی در بخش سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده است.

 

وی با اشاره به حضور خیران آذربایجان شرقی در بخش‌های مختلف، ادامه داد: با تشکیل مجمع خیران سلامت در آذربایجان شرقی اقدامات قابل توجهی از سوی خیران در بخش بهداشت و درمان در تمامی شهرستان‌های استان اتفاق افتاده است.

 

راستگو با اشاره به گستردگی فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه بر علیه ایران و با وجود محدودیت‌ها و مشکلات به خصوص در حوزه تأمین دارو تدابیر ویژه اندیشیده شده تا مسائل احصا و تأمین دارو انجام شود.

 

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان آیت الله طالقانی تبریز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز و خانواده مرحوم وهاب صادقی با متراژ سه هزار متر مربع و هزینه ۶ میلیارد تومان افتتاح شد.