به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، زهرا ساعی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، همزمان با دهه کرامت و سالروز ولادت امام رضا (ع) در یکی از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست بهزیستی تبریز حضور یافت.

وی در حاشیه این بازدید گفت: اگر این‌گونه مراکز برای پرورش و تربیت این کودکان وجود نداشتند شاهد افزایش آسیب‌های اجتماعی در جامعه بودیم. ساعی با تأکید بر اهمیت کار این مراکز، خاطرنشان کرد: نگهداری این کودکان در شیرخوارگاه‌ها از این بعد اهمیت دارد که نجات جان کودکان بی‌سرپرست و رهاشده درنهایت به نجات یک جامعه می‌انجامد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین کار این مراکز از این حیث که موجب عاقبت‌به‌خیری این کودکان می‌شود هم در نزد خداوند و هم در نزد مردم پسندیده و مقبول است.

وی در ادامه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست، تصریح کرد: نیروهای مشغول در این مرکز با عشق و علاقه و مانند یک خانواده و بزرگ‌تر برای حفظ و نگهداری کودکان از مرحله شیرخواری تا ازدواج و تحصیل در دانشگاه تلاش می‌کنند که باید از زحمات همه آن‌ها قدردانی کرد.