به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی،علی بدرشکوهی در حاشیه برگزاری دوازدهمین سوگواره هنرهای تجسمی 72 بغض بوم در تبریز اظهار کرد: برگزاری این رویداد به همت حوزه هنری اتفاقی بسیار ارزشمند برای جامعه هنری استان به شمار می رود.

وی در ادامه ابراز کرد: دوازدهمین سوگواره هنرهای تجسمی 72 بغض بوم فرصتی مغتنم برای خلق اثار جدید هنرمندان به شمار می رود.

بدر شکوهی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با هنرهای موجود در این برنامه اظهار کرد: در دوازدهمین سوگواره هنرهای تجسمی 72 بغض بوم هنرمندان در چهار شاخه نقاشی، تصویرسازی، نقاشی خط و خوشنویسی به فعالیت می پردازند.

مدیرکل امور اجتماعی، فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی در ادامه افزود: هنرمندان در این سوگواره با زبان فاخر اثرات عاشورایی خود را به  تصویر در آورده و با آثارشان پیامدهای این نهضت را به مخاطبان رساندند.

بدر شکوهی در پایان خاطر نشان کرد: امید است برگزاری این رویداد سالیان سال تداوم داشته و به یک رویداد ملی در سطح کشور تبدیل شود.

گفتنی است، دوازدهمین سوگواره هنری های تجسمی 72 بغض بوم با حضور هنرمندان نقاشی، نقاشی خط، تصویرسازی و خوشنویسی از استان های اردبیل، زنجان و آذربایجان شرقی در مجموعه مهر و ماه حوزه هنری آذربایجان شرقی در حال برگزاری است.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: