به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی،  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در این بازدید ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته گفت: با تلاش های صورت گرفته در مجموعه شهرداری کلانشهر تبریز که امروز شاهد هستیم که تحریم‌ها نتوانسته است پروژه های عمرانی را در کلانشهر تبریز تعطیل کند.

جواد رحمتی گفت: همکاران ما در شهرداری به ویژه شهردار تبریز با وجود مشکلات اقتصادی موجود به خوبی توانسته اند پروژه های عمرانی را پیش برده و فعال نگه دارند.

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه نیز در این بازدید با اشاره به آخرین وضعیت ایستگاه ۱۲خط یک مترو تبریز گفت: فعالیت های عمرانی در پروژه قطار شهری تبریز با قدرت بالا در حال انجام است و امروز شاهد پیشرفت بیش از ۹۰ درصد این ایستگاه هستیم.

مهندس مصطفی مولوی اظهار کرد: در این بازدید مشکل اهالی در پروژه میارمیار و کارگاه ایستگاه هفت خط ۲ و شفت خط ۳ بررسی و تمهیدات لازم جهت زیباسازی و حل مشکلات اهالی اتخاذ شد.

وی ادامه داد: بازگشایی مسیر سه راه امین از دیگر موضوعاتی بود که در این بازدید مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد و اقدامات لازم جهت تسریع در بازگشایی انجام شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: