به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی ، جواد میلانی آغاز این طرح را همزمان با ایام محرم و پیوند آن با مهر عاشقان حسینی پر برکت دانست و گفت: طرح بازیافت زندگی با حضور ۷۰ نفر از داوطلبان و شهروندان پرمهر تبریزی در عاشورای حسینی کلید خورد.

وی در تشریح این طرح گفت: طرح بازیافت زندگی با مشارکت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در راستای مدیریت و جمع اوری پسماندهای قابل بازیافت بوده که درآمد حاصل از آن صرف هزینه های درمانی کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت تسکین خواهد شد.

میلانی افزود: برای معرفی و آشنایی شهروندان عزیز تبریزی با این طرح، فاز نخست آن در ایام محرم رقم خورد و طی فراخوانی ۷۰ نفر از فعالان زیست محیطی، همکاران رسانه ای و جوانان علاقمند، اعضای تسکین را برای جمع اوری پسماندهای روز عاشورا یاری رساندند.

وی اظهار داشت: همراهان عاشق و عاشورایی تسکین مسیر بازار تبریز را طی کرده و خیابان ها و سراهای بازار را با نیت های پاک رویاندن امید و زندگی در دل کودکان مبتلا به سرطان و خانواده های آنها از پسماند زدودند.

مدیرعامل تسکین یاداور شد: این طرح با حمایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز عملیاتی شد و این مجموعه دومین نهادی است که تسکین را برای دستیابی به اهداف انسان دوستانه خود همراهی می کند.

میلانی ابراز امیدواری کرد با سرمایه ارزشمند اعتماد مردمی و حمایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز این طرح در فازهای بعدی شاهد پیشرفت بیشتری باشد و گامی مهم در حفظ محیط زیست از یک سو و تامین هزینه های درمانی کودکان از سوی دیگر بردارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: