ایوب بهتاج در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، گفت: اولین نمایشگاه معرفی تولیدات بومی و اشتغال جوانان استان، در سه حوزه صنعت، کشاورزی و پزشکی به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و مشارکت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و سازمان صنعت، معدن و تجارت در راستای سال رونق تولید و حمایت از تولیدات داخلی در محوطه مصلی اعظم امام خمینی(ره) آغاز به کار کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به حمایت از تولیدات داخلی و ورود گسترده و تاثیرگذار معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان در حوزه اشتغال آفرینی برای جوانان، این نمایشگاه با حضور شرکت های بومی جوان و کارآفرین استان به همت خود جریان جوان برپا شده است.

بهتاج با تقدیر از توجه ویژه نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی نسبت به برپایی این نمایشگاه افزود: حساسیت و حمایت ویژه امام جمعه جوان باور کلانشهر تبریز در خطبه های نماز جمعه در رابطه با برپایی این نمایشگاه و حضور استاندار محترم در آیین افتتاحیه همانند برنامه های گذشته، دلگرمی بسیار مناسبی برای فعالیت در حوزه معرفی پتانسیل های شغلی برای فعالین این حوزه بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: با اجرای طرح حمایتی از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان بومی و جوان استان درصدد هستیم در حد توان گام های مناسبی در حوزه اشتغال زایی و فناوری برای جوانان برداریم.

گفتنی است، این نمایشگاه تا ۱۹ مهرماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب در محوطه مصلی اعظم امام خمینی(ره) تبریز دایر است.