به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، ایرج شهین‌باهر در جمع نیروهای داوطلب ضدعفونی محلات تبریز در منطقه قراملک اظهار کرد: ویروس «کرونا» تنها به دست خود مردم ریشه‌کن می‌شود و تلاش مجموعه شهرداری آگاهی شهروندان در این خصوص و پیشگیری از شیوع این بیماری در محلات تبریز است.

او افزود: طبق آمار دانشگاه علوم  پزشکی، قراملک  جزو آلوده‌ترین مناطق تبریز در بحث کرونا است و البته شهروندان این محله چه در بحث قرنطینه خانگی و چه در بحث ضدعفونی داوطلبانه محله، پای کار هستند و با هرچه که در توان دارند به میدان آمده‌اند تا این بیماری را ریشه‌کن کنند.

شهین باهر  ادامه داد: مجموعه شهرداری هم تلاش می‌کند با تهیه محلول‌های ضدعفونی در کنار این عزیزان باشد و امروز نیز تلاش کردیم با حضور در این جمع، موجب دلگرمی آنان شده و دیگر محلات شهر را نیز تشویق کنیم که در ریشه‌کنی ویروس کرونا پای کار باشند.

او ، با تأکید بر ضرورت قرنطینه خانگی اظهار کرد: از شهروندان عزیز می خواهیم ضمن بحث ضد عفونی، در خانه مانده و بیرون نیایند تا بتوانیم بر این بیماری غلبه کنیم، و گرنه با دید و بازدید عید و تجمع در بیرون، این بیماری به این زودی از بین نخواهد رفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: