به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، مسعود برزگر جلالی مدیر عامل این سازمان با بیان این خبر، گفت: با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا در سطح شهر تبریز و لزوم جلوگیری به موقع از شیوع بیشتر آن و حفظ سلامت شهروندان عزیز ، تصمیم گرفتیم کلیه پارکهای سطح شهر تبریز تا اطلاع ثانوی تعطیل شوند.

او ضمن در خواست از عموم همشهریان عزیز تبریز مبنی بر رعایت موارد بهداشتی و عدم مراجعه به پارکهای سطح شهر ابراز امیدواری کرد با بازگشت سریع شرایط به وضع عادی دوباره شاهد حضور پرنشاط مردم در مراکز تفریحی و پارکهای تبریز عزیز باشیم.

گفتنی است طبق اعلام مدیرعامل سازمان توسعه عون بن علی شهرداری تبریز تمام مراکز خدماتی اعم از بوفه و رستوران و ون و غیره در تفرجگاه عینالی تعطیل شد.

انسداد ورودی و خروجی پارک ائل گلی

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز نیز  از انسداد ورودی و خروجی پارک ائل گلی با دستور فرماندار تبریز خبر داد.

اصغر آدی بیگ در این خصوص گفت: در راستای مقابله پیشگیری و کاهش شیوع ویروس کرونا و طبق دستور فرماندار تبریز و ارگان‌های ذی‌ربط، ورودی وخروجی‌های پارک ائل گلی مسدود شد.

وی افزود: علاوه بر انسداد ورودی وخروجی‌های ائل گلی در محورهای ضلع جنوبی و بلوار فردوسی، تابلوهای انتظامی ایستادن ممنوع، ایستادن مطلقا ممنوع و حمل با جرثقیل برای جلوگیری از انسداد بلوار و پارک خودرو ها نصب خواهد شد.

 وی اظهار امیدواری کرد که شهروندان نیز با رعایت اصول پیشگیری و در خانه ماندن در کاهش شیوع این ویروس موثر عمل کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: