به گزارش برنا آذربایجان غربی ، ارسلان شکری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون نزدیک به ۱۲ کیلومتر عملیات لکه گیری و بالغ بر ۲۴ کیلومتر عملیات روکش و در مجموع نزدیک به ۳۶ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان لکه گیری و روکش شده است.

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: بیشترین حجم عملیات لکه گیری در محور‌های فرعی استان با نزدیک به ۷ کیلومتر و بیشترین حجم عملیات روکش آسفالت هم در محور‌های روستایی استان با بالغ بر ۹ کیلومتر و سپس راه‌های اصلی به طول نزدیک به ۶ کیلومتر انجام گرفته است.

ارسلان شکری با اشاره به روکش آسفالت ۳ کیلومتر از بزرگراه ارومیه - مهاباد گفت: مهمترین محور‌های اصلی که در آن‌ها روکش انجام گرفته شده می‌توان به محور‌های: نقده -پیرانشهر، ارومیه -اشنویه و اشنویه - پیرانشهر اشاره نمود.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به محور‌های روستایی که از ابتدای سال در آن‌ها عملیات لکه گیری و روکش آسفالت انجام گرفته از محور‌های روستایی گوگ تپه در ارومیه، کاسورده پیرانشهر، اسلام آباد سردشت و عذاب - سیدتاج الدین - دلجلو خوی نام بردند.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: