به گزارش برنا آذربایجان غربی ، علی مصطفوی معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی در آیین تودیع و معارفه فرماندار سلماس با اشاره به اجرای طرح تقسیمات کشوری در استان گفت: با اتمام روند اداری در آینده نزدیک دو روستای ملحم و سیلاب سلماس به شهر  تبدیل می شوند.

او افزود: با تبدیل این دو روستا به شهر تعداد شهر‌های استان در مجموع به ۴۹ شهر خواهد رسید

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: امروز استان ما در شرایط ویژه از نظر ابتلا به کرونا هست و لحظه ای غفلت در این خصوص می تواند زحمات چندین ماهه کادر زحمتکش درمان و سلامتمان را به هدر دهد از این رو انجام رزمایش کمک های مومنانه و کمک به همنوعان توسط مردم برگ زرینی در ایام سخت کرونا بود که جای قدردانی از مردم عزیز دارد.

مصظفوی ادامه داد: جا دارد از همراهی مردم عزیز استان در رعایت پروتکل های بهداشتی و کمک به کادر درمان در مقابله با کرونا قدردانی نماییم اما با توجه به عدم رعایت موارد بهداشتی توسط برخی مردم شاهد افزایش آمار ابتلا و فوتی ناشی از کرونا در سطح استان بودیم اما بحمدلله با توجه مردم و تلاش مسئولین در چند روز اخیر این مورد کنترل شد.

او اظهار داشت: امروز توجه به جوانان باید در دستور کار مسئولان باشد و در حوزه تامین مسکن و اشتغال این قشر جامعه باید تمام تلاش خود را بکنیم، با توجه به روند رو به پیری جامعه باید اقدامات لازم برای تسهیل روند ازدواج و اشتغال و درآمد پایدار جوانان فراهم شود.

در ادمه این جلسه اقای علی اکبر عسکری به عنوان سرپرست جدید فرمانداری سلماس معرفی شد.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: