به گزارش برنا آذربایجان غربی،انور حبیب‌زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در خصوص حادثه تصادف منجر به فوت چهار عضو یک خانواده از اهالی روستای "داشبند" افزود: این حوادث ناگوار هزینه کوتاهی‌های سال‌های گذشته است که امروز پرداخت می‌کنیم.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این حادثه، اتفاق تلخ و تکان‌دهنده‌ای بود که همه را اندوهگین و ناراحت کرد اظهار داشت: شاید اگر در ۱۰ سال گذشته در پیگیری و اجرای طرح چهار بانده کردن جاده بوکان _ میاندوآب کوتاهی نمی‌شد امروز شاهد این حادثه ناگوار و دردناک نبودیم.

حبیب زاده با اظهار تاسف نسبت به فرصت‌هایی که در سال‌های گذشته از بین رفته است افزود: در طی ۲ ماهی که از آغاز فعالیت مجلس یازدهم می‌گذرد از طریق تذکر به وزیر راە و شهرسازی و با پیگیری‌های مداوم این طرح مهم را که از شهر سیمینه متوقف شده بود با جذب امکاناتی فعال کرده و هم‌اکنون آسفالت این محور آغاز شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیچ‌گونه کوتاهی و سهل‌انگاری در به پایان رساندن این پروژه و دیگر پروژه های مهم این شهرستان را نپذیرفته و به شدت پیگیر اتمام آنها خواهم بود.

روز گذشته براثر واژگونی یک دستگاه کامیون بر روی یک دستگاه خودرو سواری در مسیر جاده بوکان - میاندوآب، چهار نفر از اعضای یک خانواده روستای داشبند شامل پدر و مادر و ۲ فرزندان آنها جان خود را از دست دادند.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: