به گزارش برنا آذربایجان غربی،حجت الاسلام ناصر خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در نشست خبری بااصحاب رسانه با موضوع جشنواره استعدادهای برتر که در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، افزود: برای کشف استعدادهای برتر نوعی مهندسی نیاز است و برگزاری جشنواره های استعداد یابی برای کشف استعدادهای نهفته استان ضروری است. 

وی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره ها نخستین گام برای هدف های نهایی از جمله توسعه وکشف استعداد های برتر است، یاد آور شد: با محاسبه دقیق و برنامه ریزی شده می توان نخبگان و استعداد های استان که سرمایه ماندگار هر کشور و جامعه ای هستند را شناسایی و شکوفا کرد.

حجت الاسلام خدایاری بااشاره به پیروزی ها و دستاوردهای حاصله در هشت سال دفاع مقدس توسط جوانان کشور، اظهار کرد: در طول دفاع مقدس با اتکا به جوانان با استعداد علمی، نظامی و عقیدتی و مذهبی توانستیم ناممکن ها را ممکن سازیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: شناسایی استعدادهای برتر، جذب، آموزش از جمله کارهای ضروری برای شناخت استعدادهای استان است که تاکنون به این موارد کمتر توجه شده است.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: