معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام ترم پاییز مراکز آموزش زبان های خارجی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی ادامه دارد.

 سیدجعفر ایرانی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربیبا اعلام این خبر اظهار کرد: فراگیران و علاقمندان محترم می توانند با مراجعه به سایت http://jdrooyesh.ir/rooyesh در دوره های مختلف زبان های خارجه ثبت نام نمایند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی و در راستای حمایت از فراگیران محترم و مسئولیت اجتماعی این نهاد شهریه این ترم با ۲۸ درصد تخفیف برای تمامی فراگیران اعمال خواهد شد که در نوع خود کم نظیر است.

وی افزود: جهاد دانشگاهی تمام دانش و توان متخصصین خود را برای ارائه بهترین و متنوع ترین آموزش ها در بستر اینترنت را بکار بسته و تلاش دارد تا رضایت فراگیران و اولیای محترم در حد بالایی فراهم شود و تمامی شهروندان تک تک شهرستانهای استان می توانند در دوره های این نهاد ثبت نام کنند.

ایرانی اظهار کرد: این نهاد علاوه بر دوره های زبان انگلیسی از جمله انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی، روسی و فرانسه در سایر دوره های نسخه پیچی و کمک های اولیه، تزریقات و ...، بورس،  مهارت افرینی و پودمانهای بین رشته ای و کشاورزی و کارافرینی ارایه خدمت می نماید.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی ادامه داد: تدریس آنلاین با استفاده از سامانه بومی و قدرتمند و منحصر به فرد جهاد دانشگاهی، استفاده از اساتید مجرب استان، امکان ثبت نام از تمامی شهرهای داخل و خارج از استان ( بدلیل برگزاری آنلاین کلاس ها )، مدرک معتبر و مورد قبول در ادارات و آزمونهای استخدامی و برگزاری کلاس ها در زمان بعد ظهر و نیز به صورت چرخشی ( صبح و بعد از ظهر ) برای رفاه حال دانش آموزان از جمله ویژگی های مراکز زبان های خارجی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی است.

ایرانی افزود:علاقمندان و فراگیران جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۰۴۴۳۳۴۶۹۵۸۵ و ۰۴۴۳۳۴۵۶۳۸۶ تماس حاصل نمایید.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: