به گزارش برنا آذربایجان غربی؛ نادر صادقی در جلسه بررسی طرح های بزرگ مقیاس استان با بیان اینکه نتایج ارائه شده از پایش اتاق بازرگانی در شهریور امسال حاکی از جایگاه مناسب استان در محیط کسب و کار است افزود: استان علاوه بر اینکه در دو سال گذشته رتبه نخست بهبود محیط کسب و کار را به خود اختصاص داده است، در شش ماه نخست امسال نیز استان توانسته است رتبه اول را در این شاخص به خود اختصاص و موقعیت خود در این ارزیابی را تثبیت کند.

صادقی همچنین با قدردانی از تلاش مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران بانک های عامل استان افزود: خوشبختانه با تلاش ها و پیگیری های انجام شد در مدت زمان کوتاهی ۱۰۷ واحد تولیدی راکد و نیمه راکد در استان به چرخه تولید بازگشته اند.

وی همچنین بر ضرورت ایجاد بانک اطلاعات دقیق و به روز از طرح های بزرگ مقیاس در استان تاکید کرد و گفت: این اطلاعات برای ارائه به سرمایه گذاران بویژه گروه شستا و بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای سرمایه گذاری در استان ضروری است.

در این جلسه طرح ها و پروژه های بزرگ مقیاس استان با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس و مدیران دستگاه های اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: