به گزارش برنا آذربایجان غربی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در این جلسه با تاکید بر نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی و آموزش افراد در کاهش تصادفات گفت: آموزش و پروش استان می تواند با استفاده از ظرفیت کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدام به تولید محتوای آموزشی با محوریت آشنایی دانش آموزان با قوانین راهنمایی و رانندگی کرده و از آنها در اطلاع رسانی به والدین و همچنین رعایت این قوانین استفاده کند.

آیدین رحمانی ادامه داد: در شرایط کنونی که دانش آموزان از بستر فضایی مجازی اقدام به تحصیل می کنند، آموزش و پرورش می تواند آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی را با کمترین هزینه از این فضا استفاده نماید.

وی در ادامه با قدردانی از تلاش کارکنان اورژانس در کمک به مصدومین حوادث جاده ای گفت:خوشبختانه اورژانس استان با دو دقیقه زودتر از میانگین کشوری یعنی حدودا ۱۳ دقیقه بر سر سانحه حضور می یابد که جای قدردانی دارد.

وی در پایان بر همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی در فرهنگ سازی در حوزه قوانین راهنمای و رانندگی تاکید کرد و گفت: امیدواریم با همراهی دستگاههای اجرایی شاهد کاهش چشم گیر تصادفات جاده ای در استان باشیم. 

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: