پرواز هواپیمای ماهان در فرودگاه ارومیه دایر شد

پرواز هواپیمای ماهان در فرودگاه ارومیه دایر شد

مشاور هماهنگی و امور رسانه استاندار آذربایجان غربی از دایر شدن پرواز شرکت هواپیمایی ماهان ایر در مسیر تهران به ارومیه و بالعکس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، علی رزازی مشاور استاندار آذربایجان غربی اظهار کرد: بدنبال بروز برخی نارضایتی‌های مردم از خدمات شرکت‌های هواپیمایی در فرودگاه ارومیه، با پیگیری و رایزنی استاندار آذربایجان غربی، از هفته آینده هواپیمایی ماهان چهار پرواز هفتگی به فرودگاه شهید باکری ارومیه انجام می‌دهد.

وی با اشاره به برخی مشکلات شرکت‌های هواپیمایی در عدم انجام تعهدات خود برای پروازهای منظم به ارومیه افزود: این اقدام مهم در قالب رفع مشکلات ایرلاین ها و کاهش نارضایتی مردم با پیگیری‌های مستمر استاندار آذربایجان غربی با مسوولان این شرکت هواپیمایی انجام شده است.

رزازی اضافه کرد: پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان از مبدا تهران به مقصد ارومیه و بالعکس به تعداد چهار پرواز در هفته خواهد بود که قبل از شروع سال جدید عملیاتی می‌شود.

وی با اشاره به یکی از برنامه‌های مورد نظر استاندار آذربایجان غربی یادآور شد یکی از اولویت‌های مورد تاکید راه‌اندازی یک ایرلاین بومی است که بطور جدی پیگیری می‌شود.

مشاور استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: باقی پروازهای ایرلاین ها مطابق برنامه قبلی همچنان در فرودگاه شهید باکری ارومیه طبق روال انجام می‌شود.

آذربایجان غربی دارای سه فرودگاه شهید باکری در ارومیه و فرودگاه‌های خوی و منطقه آزاد ماکو است.

انتهای پیام

 

خبرنگار : علی غیور

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار آذربایجان غربی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار آذربایجان غربی

    اخبار برگزیده