به گزارش برنا آذربایجان غربی ، محمد حضرت پور شهردار ارومیه با بیان تشکیل یک کمپین با مشارکت شورای شهر و شهرداری برای احیای دریاچه گفت : با وخیم تر شدن اوضاع دریاچه ارومیه و برای نظارت بیشتر مردم بر روند احیای دریاچه همراه با مشارکت دفتر نمایندگی موسسه خیریه ایرانیان سوئیس در ارومیه گامی برای خارج کردن دریاچه از وضع بحرانی کنونی برداریم.

شهردار ارومیه همچنین افزود : برای انتقال آداب و سنن گذشته به نسل های کنونی چهارمین جشنواره انگور در ارومیه برگزار خواهد شد. این جشنواره علاوه بر عملکرد فرهنگی اش ، انگور را بعنوان یکی از محصولات استراتژیک برای پیش برد اهداف اقتصادی و همچنین بعنوان محصولی با مصرف کم آب برای کمک به احیا معرفی خواهد کرد.

وی در ادامه به اعتقادش به تحکیم پایه های خانواده با ایجاد پارک ها تصریح کرد : من موافق تشکیل پارک های صرف بانوان نیستم زیرا با این کار نمی توانیم پایه های بنیان خانواده ها را نهادینه کنیم . سازمان شهرداری برای کمک به وضع فرهنگی و کاهش آمار طلاق در جامعه با ایجاد پارک ها ، فضاهای سبز در این راستا قدم های خوبی برداشته شده است.

در آغاز سومین سال فعالیت چهارمین شورای اسلامی شهر ارومیه ، اعضای شورای شهر بهمراه محمد حضرت پور شهردار ارومیه به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

 

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: