به گزارش برنا آذربایجان غربی ، جهانگیر سیدعباسی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در آستانه بازی با سایپا در گفتگو با خبرنگاران گفت : تمرین امروز تیم تنها با 70 درصد توان انجام شد و نتوانستیم آن چیزی که مدنظرمان بود انجام دهیم.

وی افزود : در 2 بازی آخری که انجام دادیم از لحاظ سیستم بازی بسیار راضی کننده بوده ایم و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد. ضمن اینکه بنا داریم بازی به بازی پیش برویم و به خواسته هایمان دست یابیم.

سرمربی شهرداری ارومیه در مورد حضور کشاورزی بجای فیاضی تصریح کرد :هر بازیکن ویژگی های خاص خود را دارد و آرش کشاورزی بهترین گزینه ای بود که میتوانستیم از بین بازیکنان آزاد در این پست جذب کنیم و به نظرم او میتواند برای تیم مفید باشد ، گرچه او در ابتدای حضور در ارومیه آمادگی خوبی نداشت.

سیدعباسی گفت : ما بعد از مصدومیت پوریا فیاضی ، بدنبال جذب گزینه های خارجی هم رفتیم ولی متاسفانه هیچ بازیکنی در این موقع آزاد نیست و امکان جذب یار خارجی نداشتیم گرچه در صورت پیدا کردن گزینه ای مناسب حتما برای جذب آن فکر خواهیم کرد.

وی افزود : ما در ابتدای فصل نتوانستیم آن بازیکنانی که مدنظرمان بود جذب کنیم زیرا تیم هایی چون پیکان و بانک سرمایه بودجه خوبی برای خرید بازیکن داشتند.

سرمربی شهرداری ارومیه تصریح کرد : در صورت تمدید قرارداد برای فصل آینده بدنبال جذب بازیکنان جوان و بخصوص از تیم دوم شهرداری در لیگ دسته اول خواهم بود.

سیدعباسی در مورد اتفاقات رخ داده در بازی پیکان و بانک سرمایه گفت : هیچ نظری در این مورد ندارم ولی نفس کار مناسب نبود.

وی در پایان افزود : خستگی ناشی از سفر به تهران بخاطر مصاحبه تلویزیونی همچنان در من وجود دارد