به گزارش برنا آذربایجان غربی ، ناصر شهنازی سرمربی ارومیه ای تیم سایپا در آستانه دیدار با تیم شهرداری ارومیه در گفتگو با خبرنگاران گفت :بازگشت دوباره ام به شهر ارومیه خوشحال کننده است و همیشه در ارومیه با شور و حال خاصی حضور پیدا می کنم زیرا مردم ارومیه والیبال دوست هستند ضمن اینکه سالن غدیر ارومیه انگیزه خاصی به بازیکنان و مربی می دهد.

وی افزود : بازی فردا یک بازی حساس خواهد بود ، ما در دور رفت در دیدار با ارومیه بدنبال افزایش توان و تجربه تیم بود و حالا در دور برگشت بدنبال برد و کسب امتیازات دیدارها است که این بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

سرمربی تیم سایپا تصریح کرد : همانطور که ارومیه ای ها بدنبال برد در این بازی هستند ، تیم ما هم علاوه بر یک بازی تماشاگر پسند با هدف برد پای به زمین خواهد گذاشت.

شهنازی در مورد هدف سایپا در این فصل گفت : سه تیم شهرداری ارومیه ، پیکان و بانک سرمایه با هزینه زیاد بدنبال قهرمانی هستند و سایپا نیز بعد از آنها و چهار تیم شهرداری تبریز ، متین ، کاله و ثامن تیمی درجه سه البته از لحاظ بودجه است ولی تیم سایپا با ساختار خوب خود در چند سال گذشته با مدیریت هزینه و کسب نتیجه درخور پای به لیگ گذاشته و امسال هم با همین برنامه حضور یافته است ، بعبارتی میتوان بودجه سایپا را 1/5 تیم های مدعی قهرمانی دانست.

وی در مورد نوسان سایپا در این فصل افزود : بازیکنان تیم سایپا بدلیل جوانی نیازمند تجربه هستند تا بدانند بازی با تیم صدرنشین و قعرنشین یکسان است، لذا تلاش ما برای برطرف کردن این نقیصه در تیممان هستیم.

سرمربی تیم سایپا در مورد حضور لوزانو در تیم ملی تصریح کرد : من سه سال در زمان ولاسکو بعنوان کمک حضور داشتم و او را یکی از بادانش ترین مربی های جهان می دانم و متاسفانه با حضور کواچ که در سطح والیبال ایران نبود بتوانیم با بازگشت سی چلو و حضور لوزانو دوباره بتوانیم به جایگاهی که در زمان ولاسکو داشتیم بازگردیم .

شهنازی در مورد اتفاقات بازی پیکان و بانک سرمایه گفت : تزریق پول زیاد به هر رشته ورزشی ، حاشیه را هم در پی دارد بعبارتی اکنون بیش از اندازه پول به رشته والیبال وارد شده و الان جز با فرهنگ سازی و بهتر کردن تفکرات حاکم بر این رشته ورزشی تاحدودی بتوانیم مانع بروز این اتفاقات شویم.