مدیرکل ورزش و جوانان استان در پیامی فرا رسیدن هفته کارگر را تبریک گفت.

به گزارش برنا آذربایجان غربی در متن پیام عبدالله چمن گلی آمده است:
هفته کارگر، فرصت مناسبی است برای تجلیل از کسانی که ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان، تجسمی از اراده و همت است. آن بزرگ مردان و شیر زنانی که با اراده ای پولادین در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت، گام برداشته و عاشقانه تلاش می کنند تا شعار «ما می توانیم» را بار دیگر به گوش بدخواهان و دشمنان قسم خورده و همه آنانی که شکست ایران را در تحریم می دانند، برسانند.
 وی در اداره این پیام گفته است: بی شک، ایران اسلامی در سایه عزم و اعتماد مجدانه کارگران شرافتمند راهی می پیماید که فردایی شکوه مند را نوید می دهد. در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال « اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام گذاری شده، جایگاه و نقش کارگران- این بازوان توانمند تولید و توسعه- بر هیچ کس پوشیده نیست؛ چرا که کارگران عزیز، چه در روزهای مبارزه انقلابی ملت ایران و چه در طول سال های غرورآفرین دفاع مقدس همواره ثابت کرده اند در صف اول ایثار و جانبازی هستند و عاشقانه ندای امام امت خویش را لبیک گفته اند.
 دکتر چمن گلی در پایان این پیام افزوده است: این جانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام کارگر، تلاش های شبانه روزی کارگران پر تلاش و زحمت کش استان را ارج نهاده و سلامتی، سعادت و پیروزی هر چه بیش تر آنان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال و تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، خواستارم.