سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اکران فیلم‌های سینمایی و بسته‌های فیلم کوتاه و پویانمایی مناسب کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها را آغاز می‌کند.

به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، این طرح با نمایش فیلم« مادر» ساخت لیلا میرهادی به مدت 40 دقیقه با اکران برای کودکان و خانواده‌ها روز شنبه 15 آبان‌ماه رأس ساعت 30: 16 در سالن سینما تئاتر استان آذربایجان‌غربی آغاز می‌شود.

این طرح در ابتدا با اکران فیلم‌های تولیدی کانون پرورش فکری آغاز می‌شود اما در آینده امکان نمایش دیگر فیلم‌های مناسب نیز فراهم می‌شود.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ارومیه بلیط‌های مربوط به سانس‌های مختلف را خریداری کنند.

همچنین برای حضور گروهی مدارس و مهدهای کودک و ... تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است.

نمایش فیلم در سالن سینمای کانون استان در مناسبت‌های ویژه و ایام عزاداری و سوگواری ائمه اطهار و همچنین روزهای جمعه، به طور کامل تعطیل است.

این طرح با هدف پاسخ‌گویی به نیازهای فرهنگی کودکان و نوجوانان و ایجاد فرصت برقراری ارتباط هنرمندان و آثار هنری با این مخاطبان با عنوان طرح« کانون نمایش» در استان آذربایجان‌غربی هم‌زمان با کانون‌های سراسر کشور اجرا می‌شود.

گفتنی است افتتاح رسمی این طرح در ویژه‌برنامه‌ای با حضور مسئولین استانی اجرا خواهد شد.