هادی بهادری نماینده مردم ارومیه در جلسه کمیسیون کشاورزی،صنایع غدایی،آب و منابع طبیعی اظهار داشت :۸۱۰ میلیارد تومان وجه برای خرید گندم به کشاورزان استان پرداخت شد .

به گزارش برنا آذربایجان غربی، بهادری همچنین افزود: بخش خصوصی بعنوان تولیدکننده می توانند بدون محافظه کاری های دولتی جلسات را اداره کنند و همچنین در خصوص صادرات و تولید کشمش و تهاتر میوه با میوه تصمیمات مهمی گرفته شده که این امر نشان دهنده ی این است که ما به مدار عقلانیت در بخش کشاورزی نزدیک می شویم .

هادی بهادری گفت : در خصوص کیفیت کودها و سم های کشاورزی،اولا باید نظارت کافی و کنترل جامع تری توسط جهاد کشاورزی انجام شود،دوما آگاهی های لازم به مردم داده شده و آموزش های جامع تری صورت گیرد. همچنین برای کاهش قیمت کود،دولت باید مشوق هایی به کشاورزان پرداخت کرده و سوما در خصوص استفاده از کودها نیز باید با همکاری مراجع دانشگاهی در مورد فناوری و مباحث علمی تحقیق و تدبیر شود.

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت : در بحث صادرات با توجه به نبود قیمت رقابتی و کمبود بودجه پرداخت مشوق صادراتی صورت نگرفته که این امر نیازمند جمع بندی و طرح مشکلات از سوی کشاورزان می باشد.

وی در پایان سخنان خود گفت : برای ایجاد و آغاز منطقه ویژه اقتصادی از بخش خصوصی نیازمند حضور و ایجاد شرکت های قدرتمندتری از سوی بخش خصوصی هستیم تا از  تلاش ها و تفکر آنها استفاده کنیم.