مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در پیامی ضمن تسلیت شهادت جمعی از هموطنان عزیز، اقدام تروریستی دشمنان کوردل نظام و انقلاب اسلامی ایران در تهران را محکوم کرد.

در متن پیام عبدالله چمن گلی آمده است: 
اقدام تروریستی در حرم مطهر امام (ره) و مجلس شورای اسلامی؛ سند محکم دیگری از دشمنی و سبعیت مزدوران و اربابان آنان است که آرامش ملت صلح جو و مسلمان ایران را برنمی‌تابند و با پلیدترین روش‌ها، خیالی باطل برای سست‌ کردن امنیت ملی و میهنی ایران عزیز در سر می‌پرورانند.
اقدام مذبوحانه تروریستی در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی بار دیگر نشان داد تروریست‌های کوردل به دنبال فرصتی برای ناامن کردن جمهوری اسلامی ایران هستند حال آنکه امروز به برکت خون شهدای عزیزمان و غیرت و شجاعت نیروهای امنیتی، نظامی، انتظامی و سپاه ایران عزیز در منطقه آشوب زده از آنچنان ثبات و امنیتی برخوردار است که کشورهای استکباری و هم پیمانان آنان در آرزوی از بین بردن این امنیت پایدار هستند و چه گستاخانه سردمداران مرتجع منطقه، جمهوری اسلامی ایران را که خود قربانی تروریسم است به حمایت از اقدامات تروریستی متهم می کنند در حالیکه آنان خود حامی و پرورش دهنده تروریست‌ها هستند. مطمئنا این اقدام تروریستی با جواب قاطع و پشیمان کننده جمهوری اسلامی ایران همراه خواهد بود .
اینجانب، از صمیم دل شهادت جانسوز عده ای از هموطنان عزیز در حادثه حمله تروریست ها به ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی را به رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)، ملت بزرگ ایران به ویژه بازماندگان این عزیزان تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان برای آن شهدای والامقام، علو درجات و برای بازماندگان آنها صبر و سلامتی و برای مجروحین این حادثه ی تروریستی، آرزوی سلامتی می نمایم.