سرمربی تیم والیبال دورنای ارومیه ضمن ابراز خرسندی از عملکرد بازیکنان تیم گفت: بازیکنان تیم والیبال دورنای ارومیه در حد توان خود توپ می‌زنند و کار با این بازیکنان سبب افتخار است.

به گزارش برنا آذربایجان غربی ، محمد وکیلی بعد از شکست 3 بر یک تیم خود مقابل تیم پیکان تهران اظهار داشت: دو هفته گذشته مقابل سایپا و پیکان نمایش خوبی داشتیم چرا که رقبای ما قدرتمند هستند و ظرفیت بالاتری نسبت به ما دارند.

وی با بیان این که تیم‌های حریف از وجود بازیکنان با تجربه بهره می‌برند خاطر نشان کرد: اما با این وجود بازیکنان خیلی خوب بازی می‌کنند. توانستیم یک ست از پیکان بگیریم و بقیه ست‌ها هم امتیازها بسیار نزدیک بود.

سرمربی تیم والیبال دورنای ارومیه با بیان این که یک بازیکن 17 ساله در ترکیب تیم خود مقابل پیکان قرار داده بود بیان کرد: این بازیکن عملکرد بسیار خوبی داشت و می‌تواند برای آینده پشت خط زن تیم ملی مفید باشد به نوعی که هدف ما این است از مسابقاتی که در لیگ داریم به خوبی بهره ببریم.

وی تصریح کرد: باید رو به جلو حرکت کنیم تا در آینده تیم ملی نوجوانان قدرتمندی داشته باشیم و بازیکنان باید به نحوی ظاهر شوند که در آینده برای تیم ملی مفید باشند.

وکیلی با بیان این که از شاگردان خود راضی است یادآور شد: با وجود اینکه پیکان تیم قدرتمندتری است اما عملکرد خوبی داشتیم و هیچ بازیکنی کم کاری نکرد و حضور با این بازیکنان در لیگ برتر در نوع خود افتخار آمیز است.