به گزارش برنا آذربایجان غربی ،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون دو جلسه مربوط به کمیسیون ماده ۱۱ با موضوع تخلفات مربوط به رانندگان و دو جلسه مربوط به کمیسیون ماده ۱۲ با موضوع شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل کالا و مسافر در این اداره کل تشکیل یافته است. 

 ارسلان شکری افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد ۳۰ پرونده تخلف درکمیسیون ماده ۱۱ مورد بررسی قرار گرفته است که عمده تخلفات بررسی شده را حمل بار بدون بارنامه، عدم رعایت قوانین و مقررات و عدم توجه به ایمنی وسیله نقلیه توسط رانندگان شامل می‌شود.

 شکری با اشاره به آرای صادره در کمیسیون ماده ۱۱ گفت: ۱۵ مورد تذکر، ۲ مورد بررسی مجدد و ۱۳ مورد لغو موقت کارت هوشمند بر حسب تعداد و نوع تخلف در بازه زمانی یک تا سه ماهه از آرای صادره در این کمیسیون بوده است.

 این مقام مسئول با اشاره به بررسی ۱۷ مورد پرونده مربوط به تخلفات موسسات و شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲ از ابتدای سال جاری تا کنون گفت: عمده آرای پرونده‌های بررسی شده در این کمیسیون تذکر، بررسی مجدد، جریده نقدی بوده و برای یک پرونده نیز رای به لغو پروانه داده شده است.