به گزارش برنا آذربایجان غربی،لعیا صدیق راد مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارویدانشگاه علوم پزشکی گفت: با انتشار خبر ویروس کرونا مراجعات شهروندان جهت تهیه لوازم پیشگیری از ابتلاع به ویروس کرونا در استان افزایش یافت؛ به طوری که در کمتر از ۲۴ ساعت شهروندان از گرانی و عدم عرضه ماسک در داروخانه‌ها خبر دادند.

در این بین کارشناسان مدیریت تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی معاونت غذا و داروی استان در بازرسی ویژه با بررسی جوانب موضوع گرانفروشی و عدم عرضه ماسک توسط برخی داروخانه‌ها و مراکز عرضه تیم گشت مشترک از صنف تجهیزات پزشکی سطح شهر ارومیه بازدید کردند.

صدیق راد تصریح کرد: در جریان این بازدید‌ها در یک روز از بیش از ۱۰ واحد فروش و نیز شرکت‌های پخش بازدید به عمل آمد و در نهایت ۲ باب مغازه تجهیزات پزشکی فروشی به دلیل احتکار وگرانفروشی ماسک بهداشتی با هماهنگی و دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان پلمب و از ادامه فعالیت تا تعیین تکلیف پرونده جلوگیری شد.

مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو اظهار داشت هموطنان عزیز می‌توانند هرگونه شکایات خود را از طریق شماره تلفن ۱۹۰ مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم جهت رسیدگی در اسرع وقت اعلام نمایند.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: