به گزارش برنا آذربایجان غربی ، گروسی از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و سایر دادستانهای استان خواست تا با جدیت و قاطعیت با عوامل شایعه پراکن و سود جو و سوء استفاده کن برخورد شود و به هیچ وجه اجازه تشویش اذهان عمومی را به افراد ندهند، خصوصاً در فضای مجازی باید کسانی که به شایعه سازی در خصوص کرونا می پردازند و مردم را نگران می کنند برخورد شود. 

گروسی ادامه داد: اگر مردم مواردی را که وزارت بهداشت و درمان و نیز مسئولین مربوطه در استانها توصیه می کنند و همچنین توصیه های پزشکان مجرب که از رسانه ملی منعکس می شود را عمل نمایند، یقین داشته باشند که همگی در سلامت خواهند بود و به حول و قوه الهی کرونا ویروس را هم شکست خواهیم داد. 

رئیس کل دادگستری استان خطاب به همکاران دستگاه قضایی استان هم گفت: با عنایت به اینکه یکی از دستگاههای پر مراجعه، دستگاه قضایی است، باید در رعایت بهداشت فردی و آنچه که پزشکان و مسئولان بهداشت توصیه می کنند بیشتر از سایرین عمل کنند تا از بیماری مصون بمانند. 

دکتر گروسی در پایان صحبتهای خود از مسئولین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان به لحاظ حضور در جلسه و بیان نکات مهم و هم اندیشی و نیز اتخاذ تدابیر لازم تقدیر و تشکر به عمل آورد. 

شایان ذکر است در این جلسه دکتر ولیزاده معاون اجرایی معاونت بهداشت استان، دکتر بدلی رئیس گروه بیماریهای واگیر بهداشت و درمان استان و مهدی مینایی مدیر گروه بهداشت و درمان استان حاضر و نکات مهمی توسط ایشان طرح و مقرر شد که عملیاتی شوند.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: