به گزارش  برنا آذربایجان غربی، جلسه کارگروه رفع موانع تولید در محل مجتمع گردشگری فانوس ارومیه به ریاست بهنام شهدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش برنا آذربایجان ­غربی، جلیل جباری، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی به همراه بهنام شهدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی، نمایندگان بانک‌های عامل و تعدادی از مدیران مربوطه از مجتمع در حال ساخت گردشگری فانوس ارومیه بازدید کردند.

ف5

در حاشیه این بازدید جلسه‌ای بین مدیران و مسئولان مربوطه با سرمایه‌گذار این پروژه برگزار شد که موضوع آن حل موانع سر راه اعطای 100 میلیارد ریال تسهیلات برای تسریع در روند ساخت این مجتمع و بهره‌برداری از آن در سال 99 بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی در این جلسه با تاکید بر اینکه امروز توجه به موضوع گردشگری از اولویت‌های مهم کشور برای توسعه اقتصادی است، گفت:  حمایت از سرمایه‌گذاران در این بخش به شدت مورد تاکید دولت بوده و برای این منظور بانک‌ها لازم است تا همکاری لازم را با سرمایه‌گذاران داشته باشند.

بهنام شهدی افزود:  ساخت مجتمع گردشگری فانوس ارومیه که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ارومیه از سال 97 آغاز شده یکی از طرح‌های مهم در توسعه گردشگری استان است در حال حاضر که با مشکل مالی مواجه بوده با همکاری و مساعدت بانک عامل مربوطه می‌توان این مشکل را حل کرد و بنده همه تلاش خود را برای حل این مشکل به کار خواهم گرفت و برای حل این موضوع پیش از فرا رسیدن نوروز 99 قول مساعد می‌دهم.

ف1

گفتنی است به منظور آشنایی مدیران و نیز رصد مشکلات واحدهای تولیدی از نزدیک، جلسات رفع موانع تولید در محل واحدهای مشکل دار برگزار می شود.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: