به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، دکتر منصوره السادات صادقی اظهار داشت: دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با همکاری مراکز مشاوره و بهداشت و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در موضوع کرونا، دو پویش شامل مسابقه کشوری ترم کرونایی و کمپین دانشجوبی در خانه بمانیم را برگزار کرد، که اختتامیه مسابقه ترم کرونایی ۱۰ خردادماه با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران با انتخاب ۲۲ اثر برگزار شد و اختتامیه کمپین بزرگ دانشجویی در خانه بمانیم نیز ۱۰ تیرماه با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود.
مدیرکل امور مشاوره و دفتر سلامت امور دانشجویان افزود: برگزاری کمپین بزرگ دانشجویی از ۶ فروردین ماه آغاز شد و با استقبال بی نظیری مواجه شد شود و بیش از ۲۰۰ مرکز مشاوره و بهداشت و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در این کمپین فعالیت داشتند.
وی افزود: در طی دوران قرنطینه کارگاه‌های آنلاین کشوری در حوزه سلامت روان با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران برای دانشجویان برگزار شد و بیش از ده هزار دانشجو در کل کشور در این کارگاه‌ها شرکت کردند. همچنین دانشگاه‌های دیگر از جمله علامه طباطبایی، صنعتی شریف و الزهرا (س) نیز در برگزاری کارگاه‌های آنلاین با دفتر سلامت امور دانشجویان مشارکت داشته‌اند.
دکتر صادقی تاکید کرد: دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از نخستین روزهای شیوع کرونا به شکل فعالانه و مستمر موضوع آگاهی‌بخشی و راهنمایی به دانشجویان و همچنین ابلاغ به روز شده پروتکل‌های بهداشتی را که با همکاری مراکز بهداشت تهیه شده بود، دنبال کرده است و تا زمان اعلام وضعیت سفید در کشور به فعالیت‌های خود در این حوزه ادامه می‌دهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: